logoVážený zákazník, obchodný partner, vítame Vás na stránkach spoločnosti CA-PLAST. Naša firma funguje na slovenskom aj európskom trhu už viac ako 14 rokov a naďalej prinášame našim zákazníkom a obchodným partnerom len tie najkvalitnejšie produkty najmä z našej domácej produkcie. Aj napriek nepriaznivým rokom kedy ekonomikou a zvlášť s odvetvím stavebníctva zametala kríza, naša spoločnosť prežila a napreduje. Rok čo rok prinášame verným a novým zákazníkom nové lepšie a ešte kvalitnejšie produkty. Dopĺňame systém služieb a robíme všetko pre to aby sme uspokojili čo najviac Vaše potreby a požiadavky. Veríme, že si získame aj Vašu priazeň a podporu, ráčte vstúpiť a získať široké spektrum informácií, ktoré si na inom webe neprečítate.

  • Nový katalóg je tu: V týchto dňoch prebieha tlač nového katalógu pre rok 2019. V produktovom katalógu nájdete množstvo noviniek a zaujímavých faktov, nech sa páči nazrite do jeho elektronickej podoby. Veľkosť katalógu je 15 MB, preto majte chvíľku strpenia kým sa Vám stiahne.

 

  • Pozrite sa ako ručne vyrábame všetky naše produkty. Pretože Vaše časté otázky týkajúce sa toho ako je možné, že v dnešnej dobe strojov a mechanizácií stále vyrábame ručne nás viedli k tomu aby sme natočili video a v skratke prezentovali postup výroby priamo v Čadci. Nahliadnite ako vzniká možno aj Vaša nová vaňa či vanička s povrchom GELCOAT s nosnosťou 520 kg a zárukou 5+5 rokov.