EASY STEP vaňa s dverami rozmer 150-170 cm

Kód: ESCA17075
Novinka
Neohodnotené
€1 834,80 €1 529 bez DPH
Výroba na objednávku
CA-GRIP protišmyková úprava dna
Poistenie poškodenia
Sifón k vani
Úprava na mieru

Vaňa EASY STEP s možnosťou úpravy na mieru rezaním v rozmedí 150-170 cm na dĺžku a 75-69,5cm je inovatívny a jedinečný produkt na Európskom trhu vhodný takmer do každej kúpeľne. Vaňa v kombinácii s vaňovou zástenou dokáže nahradiť funkciu sprchového kútu no rovnako je možné ju napustiť vodou. Benefitom je aj možnosť výroby panelov v akomkoľvek farebnom odtieni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaňa vyrobená ručne s gélovou povrchovou úpravou a nosnou vrstvou z kompozitu. Vďaka týmto prvotriednym surovinám použitým počas výroby môžeme ponúknuť jedinečnú bezbariérovú vaňu s možnosťami úpravy na mieru, a to bez straty záruky a funkčnosti výrobku. Vďaka nadpriemernej vnútornej hĺbke vane si doprajete relax a prehriatie celého tela.

Možnosti inštalácie

 

Vaňu je možné osadiť takmer v každej kúpeľni, a to hneď niekoľkými spôsobmi. Základným prevedením je vaňa bez panelov s nutnosťou obmurovania a obloženia kachličkami tak, ako je to pri klasickej vani bez otvoru. Ak sa chcete vyhnúť náročnému prerábaniu a stavebným prácam, môžete zvoliť variant vane s čelným alebo dokonca aj bočným panelom, ktoré sa jednoducho a rýchlo upevňujú ku konštrukcii vane. Výhodou tohto riešenia je jednoduchý prístup v budúcnosti pod vaňu. Vaňu je možné osadiť aj čiastočne do priestoru s jedným čelným a dvoma bočnými panelmi.

 

Úpravy na mieru

 

Jeden rozmer pre každého, vaňa ponúka takmer nekonečné možnosti úprav tak, aby sadla aj do Vašej kúpeľne. Potrebujete upraviť dĺžku? Bez straty záruky môžete rezať aj ľavý aj pravý okraj, a to každý až o 10 cm! Minimálny rozmer vane je potom 150 cm. Je do Vašej kúpeľne vaňa široká? Nevadí! Šírku vane môžete taktiež upraviť rezaním, a to až o 5,5 cm, čím dosiahnete minimálny rozmer 69,5 cm. 

Prajete si vaňu inštalovať vyššie, lebo potrebujete oporu o okraj vane pri vstupovaní? Panel s maximálnou výškou 68cm je možné taktiež rezať a upravovať na mieru, vďaka čomu máte k dispozícii široký rozsah nastavení finálnej výšky vane. Ľahký vstup a dostatok priestoru na spádovanie odpadového potrubia sú vďaka tejto možnosti jednoduché ako nikdy predtým. Potrebujete malý schodík a s priestorom pre odpad nemáte problém? Upravte si výšku panela rezaním na mieste. A napokon - orientácia dverí. Či už si želáte mať na vani dvere ľavé alebo pravé, aj táto možnosť je voliteľná na mieste po osadení vane tak, aby vyhovovala Vašej aktuálnej potrebe.

 

Vodotesnosť

 

Je pre nás obzvlášť dôležité, aby ste mali istotu, že seba ani Vášho suseda nevytopíte. Preto počas výroby kladieme mimoriadny dôraz na presné vyhotovenie jednotlivých tesniacich prvkov. Vďaka kvalitným materiálom a bezpečnostnej poistke sú vane s dverami z našej dielne
100% vodotesné aj pri napustení vodou až po prepad.

 

Na stiahnutie

None

Dodatočné parametre

Kategória: Bezbariérové vane
Dĺžka v mm: 1700
Šírka v mm: 750
Výška v mm: 0
Hmotnosť: 0
Materiál: kompozit
Model: Seniorvaňa
Nosnosť: 520
Séria: Premium
EAN: 8586012963509
Tvar: rovná
Šírka vstupu: 315
Typ vstupu: None
Typ otvárania: dnu do vane
Spôsob otvárania: ručne
Soft-Close: None
Bezbariérový vstup: áno
Orientácia dverí: ľavá alebo pravá
Hrúbka skla v mm: NaN
Druh skla: None
Prevedenie skla: None
Povrch skla: None
Protišmyk CA-GRIP: áno
Farebná úprava: áno čelný panel
Farebná úprava krytky:
Úprava na mieru: áno
Konstrukcia: None
Extra zosilnenie: áno
Druh pántov: nerezové
Madlá: None
Pojazdy hore: None
Pojazdy dole: None
Čelný panel: áno - doplnok
Prevedenie profilu: None
Nastavenie na profiloch: None
Rozmery sifónu v mm: None
Typ sifónu: Sifón vaňový automat s bowdenom
Sifón v balení: možnosť výberu
Montážne nohy v balení: áno

Ručná výroba vaní na Slovensku