fbpx
Kvalita vyrobená na Slovensku

Minimalistická vanička na mieru
s hrúbkou len 10 mm a inštaláciou do podlahy

Elegancia a minimalizmus
pre Vašu kúpeľňu

Kusová výroba na mieru, ultra tenké vyhotovenie a kolmý okraj pre dokonalé spojenie s dlažbou zaradzujú túto vaničku do kategórie šperku Vašej novej kúpeľne. Jedna rovina medzi dlažbou a vaničkou, snehobiely povrch, príjemný hrejivý pocit pri vchádzaní vďaka špeciálnemu kompozitu 2.0 sú len zlomok toho čím bude Vašu kúpeľňa výnimočná. Doprajte si dokonalé splynutie s dlažbou v podobe farebného vyhotovenia vo viac ako 1500 farebných vyhotoveniach. Môžete zmeniť farbu celej vaničky alebo zmeňte len krytku sifónu. Prispôsobte si veľkosť vaničky podľa dispozičného riešenia až do rozmeru 170×120 cm nebojte sa experimentovať s tvarom výrobku aj pre atypické riešenia kúpeľní.

Izolácia

Súčasťou výrobku je z výroby nalepený bitumenový izolačný pás + 2x originál rohovník. Vďaka týmto izolačným doplnkom je montáž takéhoto výrobku priam žiadaná do drevostavieb a novostavieb kde sa predpokladá s dodatočným pohybom, ktorý by mohol spôsobiť popraskanie bežnej izolácie a následné pretekanie. Založením vaničky pod obklad a následným použitím silikónu alebo polyméru vytvárate ďalší izolačný prvok.

Kompozit 2.0

Tento unikátny kompozitný materiál je výsledkom dlhoročného vývoja v našej spoločnosti a prináša vlastnosti, ktoré boli doposiaľ nedosiahnuteľné. Hrúbka vaničky do 10mm, váha pri najväčšom rozmere do 45kg uľahčujú inštaláciu, manipuláciu s výrobkom a zároveň ponúkajú neprekonateľnú pevnosť trvácnosť a spoľahlivosť počas celej doby užívania. Základom výrobku sú sklené vlákna, minerály a živice rôznych kategórií a vlastností.

Inštalácia

Hrúbka vaničky do 10mm predurčuje vaničku na montáž v jednej rovine s dlažbou v kúpeľni čím dosiahnete bezbariérový vstup. Pre dosiahnutie dokonalého lícovania odporúčame využiť dostupné nivelačné – vyrovnávacie systémy na dlažbu, následne vzniknutú medzeru vypĺňame polymérom určeným pre použitie v kúpeľni. Úprava na mieste počas montáže nie je žiaden problém, bez straty záruky je možné každú vaničku upraviť až o 2cm z každej strany.

clear_slideshow_1
clear_slideshow_2
clear_slideshow_3

Záruka 5+5 rokov

Na vaničky z liateho mramoru zo série EXCLUSIVE sa vzťahuje záruka 5 rokov hneď pri kúpe výrobku u nášho špecializovaného obchodného partnera alebo priamo v našom eshope. Po uplynutí piatich rokov má zákazník povinnosť nahlásiť servisnú obhliadku vaničky pre opätovné predĺženie záruky. Zmluvný montážnik príde ku klientovi domov, výrobok na mieste vizuálne skontroluje, drobné škrabance preleští a v prípade poškodenia povrchu navrhne opravu. Po tomto zásahu sa predlžuje záruka výrobku na ďalších 5 rokov. Tento úkon je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Prečo vanička CLEAR ?

Hrúbka len 10mm, kolmé hrany bez zaoblenia, inštalácia v jednej rovine s dlažbou, bezbariérový vstup, z výroby nalepené izolačné pásy, výroba na mieru, maximálny rozmer 170×120, možnosť úpravy do nepravidelného tvaru, viac ako 1500 farebných možností, skryté spádovanie, sifón v jednej rovine s vaničkou, sifón vo farbe vaničky

Objednať vaničku Clear

    Nákres:

    Updating…
    • No products in the cart.