fbpx
Kvalita vyrobená na Slovensku
 • Nie je plast ako plast

  Kompozitný materiál sa nedá porovnávať s bežným akrylátom, vane a samonosné vaničky v našej spoločnosti vyrábame tou najspoľahlivejšou a rokmi overenou metódou – ručnou lamináciou. Ide o spôsob výroby, pri ktorom kladieme viaceré vrstvy skleného vlákna na seba, spájame ich nenasýtenou polyesterovou živicou, a tak vzniká takzvaný konštrukčný laminát alebo inak povedané kompozit. Vďaka pevným chemickým väzbám medzi jednotlivými zložkami, je kompozitný materiál jednoliaty, homogénny a súrodý v celom svojom priereze. Vyznačuje sa vynikajúcimi vlastnosťami, predovšetkým pevnosťou, pružnosťou, tvarovou a tepelnou stálosťou.

  More
 • Extra tenké vaničky zo série Linde sú ideálnym riešením pre moderné kúpeľne

  Na úvod vám musíme s radosťou oznámiť, že sme opäť rozšírili ponuku našich produktov. Tentokrát prinášame sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE zo série LINDE, ktoré sú charakteristické predovšetkým svojim výnimočne nízkym okrajom. Vďaka svojmu dizajnu sú ideálnym riešením pre moderné a štýlové kúpeľne s ohľadom na najnovšie trendy v oblasti interiérového dizajnu. V dnešnom článku vám predstavíme ich koncept, vlastnosti a výhody, …

  More
 • Bezvodný pisoár – šetrí vodu i Vašu energiu

    Máte vysoké náklady za vodu v prevádzke, ktorú vlastníte a neviete čo s tým? Na slovenskom trhu sa objavila novinka, ktorá Vám pomôže tento problém vyriešiť. Ide o bezvodný pisoár, ktorý sa používa bez potreby splachovať a pritom nezanecháva žiaden zápach. Nemáte predstavu o tom ako a pýtate sa, či je to vôbec možné? …

  More
 • Vaničky z liateho mramoru vyrobené na Slovensku

  Na trhu je k dispozícii množstvo výrobkov z rôznych materiálov a z rôznych krajín pôvodu. V tomto článku Vám predstavíme, čo to vlastne liaty mramor je a aké sú jeho výhody?

  More
 • Akú povrchovú úpravu zvoliť pri výbere vane či sprchovacej vaničky?

  V súčasnosti sa na trhu nachádza veľké množstvo výrobkov sanity, ktoré majú rôznu kvalitu a zároveň aj rôznu cenu. V dôsledku je veľmi ťažké sa správne rozhodnúť pri ich výbere. Poďme sa teda bližšie pozrieť na povrchovú úpravu gelcoat.

  More
Načítavam…
 • Žiadne produkty v košíku.