Vaničky Clear

Dokonaľosť sa skrýva
v domyslených detailoch

Kusová výroba na mieru, ultra tenké vyhotovenie a kolmý okraj pre dokonalé spojenie s dlažbou radia túto vaničku medzi top výrobky Vašej novej kúpeľne. Zamilujete si prechod v jednej rovine medzi dlažbou a vaničkou, snehobiely povrch, príjemný hrejivý pocit pri vchádzaní vďaka povrchu gelcoat a výrobe zo špeciálneho kompozitu 2.0 novej generácie. Očakávate farebné splynutie s dlažbou kúpeľne?

Vyberte si z viac ako 1500 farebných odtieňov, ktorými môže žiariť Vaša nová vanička Clear. Ste pánmi Vašej kúpeľne, môžete zmeniť farbu celej vaničky, alebo zmeňte len krytku sifónu. Prispôsobte si veľkosť podľa dispozičného riešenia až do rozmeru 170 x 120 cm, nebojte sa experimentovať s tvarom výrobku aj pre atypické riešenia kúpeľní.

Izolácia

Je pre nás dôležité, aby ste mali istotu v tom, že po osadení nebude vanička nikde presakovať, a preto je súčasťou výrobku bitumenový izolačný pás + originál izolačné rohovníky. Vďaka týmto izolačným doplnkom je montáž takéhoto výrobku priam žiadaná do drevostavieb a novostavieb kde sa predpokladá s dodatočným pohybom, ktorý by mohol spôsobiť popraskanie bežnej izolácie a následné presakovanie. Založením vaničky pod obklad a následným použitím silikónu alebo polyméru vytvárate ďalší izolačný prvok.

Kompozit 2.0

Tento unikátny kompozitný materiál je výsledkom dlhoročného vývoja v našej spoločnosti a prináša vlastnosti, ktoré boli doposiaľ nedosiahnuteľné. Hrúbka vaničky do 10 mm, váha pri najväčšom rozmere do 45 kg uľahčujú inštaláciu, manipuláciu s výrobkom a zároveň ponúkajú neprekonateľnú pevnosť, trvácnosť a spoľahlivosť počas celej doby užívania. Základom výrobku sú sklené vlákna, minerály a živice rôznych kategórií a vlastností.

Inštalácia

Hrúbka vaničky do 10 mm predurčuje vaničku na montáž v jednej rovine s dlažbou v kúpeľni, čím dosiahnete bezbariérový vstup. Pre dosiahnutie dokonalého lícovania odporúčame využiť dostupné nivelačné – vyrovnávacie systémy na dlažbu, následne vzniknutú medzeru vypĺňame polymérom určeným pre použitie v kúpeľni. Úprava na mieste počas montáže nie je pre nás žiaden problém, bez straty záruky je možné každú vaničku upraviť až o 2 cm z každej strany.

Záruka 5+5 rokov

Na vaničky z liateho mramoru zo série EXCLUSIVE sa vzťahuje záruka 5 rokov hneď pri kúpe výrobku u nášho špecializovaného obchodného partnera alebo priamo v našom eshope. Po uplynutí piatich rokov má zákazník povinnosť nahlásiť servisnú obhliadku vaničky pre opätovné predĺženie záruky. Zmluvný montážnik príde ku klientovi domov, výrobok na mieste vizuálne skontroluje, drobné škrabance preleští a v prípade poškodenia povrchu navrhne opravu. Po tomto zásahu sa predlžuje záruka výrobku na ďalších 5 rokov. Tento úkon je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Prečo vanička CLEAR ?

Hrúbka len 10mm, kolmé hrany bez zaoblenia, inštalácia v jednej rovine s dlažbou, bezbariérový vstup, z výroby nalepené izolačné pásy, výroba na mieru, maximálny rozmer 170×120, možnosť úpravy do nepravidelného tvaru, viac ako 1500 farebných možností, skryté spádovanie, sifón v jednej rovine s vaničkou, sifón vo farbe vaničky