fbpx
Kvalita vyrobená na Slovensku

Skrášlite vzhľad Vašej ulice alebo mesta.
Už sme vyrobili viac ako 2458 nových krytov
mestám a obciam po celej SR.

Rýchle a finančne nenáročné riešenie ako zatraktívniť  vzhľad ulíc v mestách, obciach či priemyselných areáloch je spolu s modernizáciou verejného osvetlenia aj výmena stožiarových pätíc. Staré liatinové alebo už modernejšie plastové no popraskané či vyblednuté kryty nevyzerajú vábne a často krát sú aj život ohrozujúce keďže už neplnia svoj účel. Zabezpečte si nové vo farebnom prevedení podľa požiadavky.

Kryt verejného osvetlenia

Malý

Kryty sú dodatočne spevnené v najexponovanejších miestach v ktorých dochádzalo ku častému praskaniu vplyvom vandalizmu či chybnej montáže. Farebná úprava malého krytu je možná v piatich farebných prevedeniach sivá, červená, žltá – piesková, zelená, modrá. Kryty na stĺpy verejného osvetlenia alebo inak zvané pätice vyrábame len v prevedení bez dvierok. Súčasťou balenia je montážna sada skrutiek.

Rozmer: 910×360 mm
Hrdlo: 100 mm
Materiál: kompozit
Doba dodania: 14 dní
Objednávkový kód:  00100

Cena: od 78 € s DPH

Kryt verejného osvetlenia

Veľký

Kryty sú dodatočne spevnené v najexponovanejších miestach v ktorých dochádzalo ku častému praskaniu vplyvom vandalizmu či chybnej montáže. Farebná úprava veľkého krytu je možná v piatich farebných prevedeniach sivá, červená, žltá – piesková, zelená, modrá. Kryty na stĺpy verejného osvetlenia alebo inak zvané pätice vyrábame len v prevedení bez dvierok. Súčasťou balenia je montážna sada skrutiek.

Rozmer: 1190 x 450  mm
Hrdlo: 150 mm
Materiál: kompozit
Doba dodania: 14 dní
Objednávkový kód:  00150

Cena: od 96 € s DPH

kryt

Farebné vyhotovenie

RAL 6032
RAL 5010
RAL 1002
RAL 3000
RAL 7035

Požiadajte o cenovú kalkuláciu

V prípade, že Vás naše produkty zaujali ste mesto, obec, samospráva alebo veľkoobchod a potrebujete konkrétnu ponuku podľa Vašej požiadavky neváhajte nás kontaktovať aby sme Vám ju vypracovali na mieru.

Prečo kryty od CA-PLAST?

Materiál z ktorého vyrábame kryty verejného osvetlenia – pätice alebo kandelábre je vysoko kvalitná polyesterová živica v kombinácii so skleným vláknom a prírodnými plnidlami. Povrchové opracovanie je UV odolné a dlhodobo stabilné voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a výkyvom počasia. V minulosti sme previedli analýzu používaných krytov, ktoré boli dostupné na trhu a na základe zistených nedostatkov sme kryty upravili tak, aby pri manipulácii nedochádzalo k deformáciam či predčasnému opotrebovaniu a znehodnoteniu výrobku.

Realizácie v mestách a obciach

Každoročne nám svoju dôveru preukazuje mnoho miest a obcí Slovenska, mimo iné aj tieto: Bytča,  Prievidza, Banská Bystrica, Nové Zámky, Žilina, Veľká nad Ipľom, Snina, Považská Bystrica, Trenčianske Teplice, Poltár, Topoľčany, Prešov.

Načítavam…
  • Žiadne produkty v košíku.