O nás

Špičková kvalita
Ručná výroba na Slovensku
S Vami viac ako 20 rokov

Príbeh spoločnosti CA-PLAST sa začal písať na Kysuciach ešte v roku 1999. V tom roku totiž vznikol ambiciózny nápad, ktorého autormi boli zakladateľ a súčasný riaditeľ Milan Králik spolu so svojou manželkou. Išlo o nápad založiť podnik, ktorý by sa venoval vtedy ešte netradičnej výrobe sanity u nás, na Slovensku. A tak sa začal dva roky trvajúci proces, počas ktorého sme usilovne pracovali na vývoji technológie a príprave foriem pre budúcu výrobu vložiek do vaní systémom „vaňa do vane“. O dva roky neskôr, v roku 2001, sa nám podarilo vstúpiť na trh so značkou CAPLAST a vybudovať tak základy stabilnej spoločnosti, ktorá je dnes už nielen na slovenskom, ale i európskom trhu, viac ako 20 rokov. A hoci odvtedy prešlo množstvo času, počas ktorého sa aj u nás toho veľa zmenilo, základ zostal vždy rovnaký. Sme stále v prvom rade rodinnou firmou, ktorá sa venuje poctivej ručnej výrobe sanity na Slovensku.

Poctivá slovenská výroba

CA-PLAST vznikol prvotne so zámerom vyrábať vložky do vaní zo sklolaminátu s povrchom gelcoat. Postupom času stúpal dopyt po našej práci a spolu s tým sa rozrastalo aj portfólio našich produktov. Postupne doň pribudli vane, sprchovacie vaničky, umývadlá, obkladové panely, ozdobné lišty, priestorové vane či vane s dverami. Nuž a dnes, po viac ako 20 rokoch, sme hrdí na to, že vám stále môžeme ponúkať poctivo a kvalitne vyrobené produkty najmä z našej domácej produkcie.

iStock-915739456-scaled

Sme rodinná firma

pan-kralik-4

„Na založenie rodiny potrebujete spriaznenú dušu a lásku. Ak má byť Váš vzťah trvácny, nesmie chýbať tolerancia a porozumenie. Pri zakladaní rodinnej firmy je to podobné – hlavná je podpora rodiny, ktorú veľakrát zaradíte v rebríčku priorít až za firmu. Všetko, čo potrebujete, aby ste boli úspešní, nie je možné vtesnať do krátkej vety, ale s úplnou istotou viem, že musíte mať víziu a schopnosť po páde znova vstať. Potom máte veľkú nádej, že Váš sen sa splní. A ešte jedna dôležitá vec: Ak má firma pretrvať, musíte si vychovať nasledovníka” Milan Králik Zakladateľ spoločnosti

Nadpriemerná kvalita a flexibilita výrobkov

Cieľom našej spoločnosti nie je sériová výroba sanity vo veľkých množstvách ale prvotriedna kvalita. Pri našej práci používame prevažne ručné nástroje, a tak každý produkt prejde našimi rukami a samozrejme i finálnou kontrolou kvality. Vďaka charakteru a veľkosti našej výroby môžeme vyvíjať produkty, ktoré sú na trhu jedinečné a častokrát vyrobené na mieru, čo ocení hlavne náročný zákazník. Celý proces výroby je pod našim drobnohľadom a prebieha priamo v našich vlastných dielňach – od prvého nákresu, cez model v mierke 1:1, až po finálne vytvorenie formy. Základom úspechu je i to, že pri výrobe produktov používame prvotriedne a zdravotne nezávadné suroviny, ktorých pôvod je v krajinách EÚ.

vyroba

Inovácie a pokrok

Ceníme si našu históriu a 20 ročnú tradíciu, no rovnako dôležitá je pre nás aj budúcnosť a pokrok v našej spoločnosti. Preto rok čo rok rozširujeme ponuku o originálne novinky z našej dielne a snažíme sa zdvihnúť pomyselnú latku produktov, ktoré ponúkame našim zákazníkom, o niečo vyššie. Inovujeme zastarané technológie, hľadáme nové pokrokové materiály, ktoré by sme mohli využívať, zároveň sa snažíme zvyšovať kvalitu produktov a implementovať stále ekologickejšie postupy pri ich výrobe. Aj vďaka tomu sa nám podarilo ako prvým na európskom trhu predstaviť napríklad vane s dverami na ľubovoľnom mieste, vane s možnosťou úpravy na mieru či vaničky so skrytým sifónom a neviditeľným spádovaním. Našim cieľom je byť vždy o krok napred pred konkurenciou, a preto aj práve teraz neúnavne pracujeme na vývoji nových produktov, ktoré vám predstavíme už čoskoro.

Nadštandardný a osobný prístup

Našim zákazníkom a obchodným partnerom chceme neustále poskytovať skutočne nadštandardný osobný prístup. Sme pripravení okamžite reagovať na akékoľvek vaše pripomienky a reklamácie, rovnako ako sme aj otvorení všetkým vašim potrebám, požiadavkám, poznatkom či postrehom od vás. Najdôležitejšia je pre nás vaša spokojnosť, pretože nám na vás naozaj záleží. Dôkazom toho je aj to, že zákazníci sa na nás s dôverou obracajú aj po celom desaťročí. Nie je ojedinelé, že sa po rokoch vraciame k nášmu spokojnému klientovi, ktorému sme v minulosti pomáhali pri renovácii vane. Nuž a dnes, opäť sa mu snažíme spríjemniť jeho život, napríklad osadením dverí do vane pre jednoduchší prístup.

Stabilita a konkurencieschopnosť

Po dlhých rokoch náročnej, no systematickej práce sa nám podarilo vybudovať stabilnú firmu s pevnými základmi. Úspešne sme dosiahli pomyselný vrchol kvality produktov a služieb na Slovensku a zároveň sme i konkurencieschopným výrobcom. Za toto všetko vďačíme vám, našim verným zákazníkom, kolegom, ktorí s odhodlaním prichádzali s novými myšlienkami, nápadmi a realizáciami, úzkemu kruhu našej rodiny, ktorá do podniku vložila všetku svoju silu a energiu a v neposlednom rade za to vďačíme aj našej neutíchajúcej túžbe zrealizovať nápad, ktorý v roku 1999 vznikol.