Vaničky Linde

Dokonaľosť sa skrýva
v domyslených detailoch

Pri vytváraní vaničiek LINDE zo série exclusive sme sa zamerali na odstránenie rušivých prvkov na bežných vaničkách. Cieľom bolo vytvoriť čistý dizajn bez výčnelkov a bez viditeľného odpadu. Aj napriek tomu, že vanička vyzerá ako plochá, čím sa radí do kategórie ultra flat, je z každého miesta vyspádovaná do sifónu, a to všetko pri celkovej hrúbke vaničky len 25 mm.

Povrch

Vďaka jedinečnému gelovému povrchu, ktorý je antibakteriálny, je možné vaničku vytvoriť v akomkoľvek prevedení farieb RAL. Farebnosť krytky sifónu je taktiež možné ľubovoľne zmeniť podľa predstáv. Vanička spolu s krytkou sú neporézne, odolné voči farbe na vlasy a dlhodobo farebne stále.

Bezpečie

Gélový povrch výrobku je vodoodpudivý s protišmykovými vlastnosťami aj napriek hladkému povrchu. V prípade, že požadujete stabilitu za každých okolností, je možné na všetky vaničky Linde aplikovať protišmykový povrch CA-GRIP.

Inštalácia

Hrúbka výrobku len 25 mm a ostrejšie zaoblenie hrán umožňujú tieto vaničky elegantne položiť priamo na dlažbu či na poter v kúpeľni. Túto sériu vaničiek je možné inštalovať aj na montážne nožičky a obmurovať, prípadne použiť 10 cm vysoký čelný panel. Všetky vaničky LINDE je možné bez straty záruky upraviť na mieru.

Záruka 5+5 rokov

Na vaničky z liateho mramoru zo série EXCLUSIVE sa vzťahuje záruka 5 rokov hneď pri kúpe výrobku u nášho špecializovaného obchodného partnera alebo priamo v našom eshope. Po uplynutí piatich rokov má zákazník povinnosť nahlásiť servisnú obhliadku vaničky pre opätovné predĺženie záruky. Zmluvný montážnik príde ku klientovi domov, výrobok na mieste vizuálne skontroluje, drobné škrabance preleští a v prípade poškodenia povrchu navrhne opravu. Po tomto zásahu sa predlžuje záruka výrobku na ďalších 5 rokov. Tento úkon je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Čo je to liaty mramor?

Liaty mramor je zmes živice ktorá slúži ako pojivo a prírodných materiálov ako sú dolomit či vápenec, ktoré plnia úlohu plniva. Jedná sa o stabilný materiál, ktorý je vďaka ochrannej vrstvce GELCOAT na povrchu výrobku nenasiakavý. Kvalita liateho mramoru sa dá jednoducho overiť celkovou váhou výrobku kedy na 1m2 reprezentuje váha približne 40kg