Extra tenké vaničky zo série Linde sú ideálnym riešením pre moderné kúpeľne

Na úvod vám musíme s radosťou oznámiť, že sme opäť rozšírili ponuku našich produktov. Tentokrát prinášame sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE zo série LINDE, ktoré sú charakteristické predovšetkým svojim výnimočne nízkym okrajom. Vďaka svojmu dizajnu sú ideálnym riešením pre moderné a štýlové kúpeľne s ohľadom na najnovšie trendy v oblasti interiérového dizajnu. V dnešnom článku vám predstavíme ich koncept, vlastnosti a výhody, ktoré so sebou prinášajú.

Unikátny nízky okraj je zárukou elegancie

Začnime najdôležitejším prvkom, ktorý je základom pre celý koncept našej novej rady produktov. Produkty zo série LINDE sú jedinečné vďaka svojmu nízkemu okraju. Výška sprchových vaničiek sa totiž bežne pohybuje na úrovni 35 – 45 mm, my vám však priamo z našej dielne prinášame novinku na trhu – sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE, ktorých výška je len 25 mm.

Pri vytváraní celého konceptu bolo našim cieľom odstrániť všetky rušivé prvky, ktoré sa nachádzajú na bežných sprchových vaničkách. Výsledkom je tak čistý dizajn bez výčnelkov a viditeľného odpadu. Zároveň, vďaka svojej výške a 5x menšiemu zaobleniu okrajov, je možné sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE jednoducho zapustiť do podlahy. Toto elegantné riešenie dokonale zapadne do každej modernej kúpeľne s minimalistickým dizajnom. Samozrejmosťou je tiež možnosť inštalácie bezrámového aj rámového sprchovacieho kútu – výber záleží len na vás.

Dizajnové riešenie zamerané na detaily

Okrem výšky a menšieho zaoblenia okrajov sme pri navrhovaní série LINDE mysleli aj na tie najmenšie detaily. Dno vaničky je spádované do sifónu bez výrazného vnútorného tvarovania, vďaka čomu vanička pôsobí rovná a vy tak máte možnosť využiť maximum priestoru. Krytka sifónu je zasa riešená tak, aby držala na svojom mieste a bola v rovine s dnom vaničky. Pre jednoduchú údržbu je možné krytku úplne vytiahnuť a ak si aj vy potrpíte na detaily, možno vás poteší, že si môžete zvoliť farbu samotnej krytky na sifón.

Praktickosť, kvalita a trvácnosť

Pri návrhu našich nových produktov nemyslíme len na dizajn, ale aj na ich praktickosť. V tomto prípade platí, že čím nižšia vanička, tým jednoduchší prístup do sprchového kúta. Z praktického hľadiska to znamená, že tieto vaničky sú ideálne pre bezbariérovú inštaláciu do podlahy. Sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE zo série LINDE sú tak vítaným riešením napríklad pre seniorov, ľudí so zdravotnými problémami a pre ľudí so zdravotným postihnutím. Pre čo najväčšiu bezpečnosť je možné do vaničiek aplikovať protišmykovú úpravu CA-GRIP. Nuž a v neposlednom rade, nezabudli sme ani na antibakteriálnu povrchovú úpravu.

Sprchové vaničky z produktovej rady LINDE sú vyrobené z liateho mramoru, materiálu, ktorý už na prvý pohľad pôsobí luxusne. Dôkazom výnimočnej kvality je už len fakt, že tieto vaničky majú nosnosť až 300 kg. To ale samozrejme nie je ani zďaleka všetko. Všetky naše výrobky sú poctivá ručná práca a za ich kvalitou si stojíme, preto máte na naše produkty záruku 5+5 rokov a tiež garanciu záručného a pozáručného servisu. Či už sa rozhodnete pre našu novinku, sprchové vaničky SLIM EXCLUSIVE zo série LINDE, alebo akýkoľvek iný produkt z našej ponuky, garantujeme vám prvotriednu kvalitu a dlhoročnú trvácnosť.