Vane nie sú šaty, a predsa sa dajú upraviť na mieru

Snívate o kúpeľni, v ktorej má všetko svoje miesto – najmä vaňa od steny po stenu? Už sa v nej vidíte, no zrazu vám majster murár povie, že vaňu s rozmermi 1675 mm, čo je priestor, ktorý mu na ňu vyšiel, jednoducho trh neponúka. Navrhne kúpiť takú s dĺžkou 1600 mm a voľný priestor domurovať a obložiť. Sen o dokonalej kúpeľni, ktorej línie nič nenaruší, sa vám zrúti.

 

Ak by ste na túto radu pristali, možno by ste do konca svojho života museli pozerať na murovaný prístavok, ktorý vás stál prácu i peniaze navyše a výsledok vás aj tak neteší.

 

 

 

Úprava dĺžky vane

 

Riešenie je pritom naporúdzi. Naša spoločnosť dokáže dodať zákazníkom vaňu na mieru, takú, ktorá sa dá skracovať podľa potrieb klienta. Má meno Lenka. Naša zákazníčka by nemusela rozmýšľať o domurovaní a následnom investovaní do obloženia. Stačilo by jej vybrať si vaňu v dĺžke 1700 mm, doma ju skrátiť o 25 mm a tešiť sa z toho, že sadla presne tam, kde bolo jej osadenie naplánované. Teda od steny po stenu s dokonalým estetickým výsledkom.

 

Úprava vane na mieru sa hodí nielen pre panelákové kúpeľne, v ktorých sa bojuje o každý centimeter priestoru, ale aj pre všetky neštandardné rozmery kúpeľní, kde treba zapojiť veľkú fantáziu, aby ich vybavenie zodpovedalo všetkým kritériám funkčnosti i estetiky.

 

Lenka je slovenský výrobok

 

Vane Lenka patria medzi stálice v našom sortimente a každoročne túto sériu rozširujeme o nové rozmerové varianty. Vyrábame ich ručne z konštrukčného laminátu s povrchom Gelcoat. Pokojne vám na neho môže kvapnúť farba na vlasy. Nič sa nestane, povrch je voči nej odolný. Znáša sa so všetkými bežnými čistiacimi prostriedkami, je farebné stály a UV stabilný.

Lenky z našej produkcie sa vyznačujú rovinou okrajov a vysokou pevnosťou, čím sme docielili jednoduchšiu a rýchlejšiu montáž. Ako jediný výrobca  ponúkame tieto vane v štandarde s nízkym okrajom iba 20 mm s ostrým zaoblením hrán pre dokonalé dotvorenie detailov kúpeľne. Ide o naše know-how, skracovanie vaní neponúka žiadny iný výrobca na trhu. Našim cieľom bolo, aby sme vane z kompozitu s povrchom Gelcoat odlíšili od konkurencie a dostali sa pred ňu o niekoľko krokov. V minulom roku sme pristúpili k vývoju nového spôsobu výroby a spevňovania okrajov vane tak, aby okraj bolo možné rezať bez nutnosti dodatočného vystužovania.

 

Výsledkom je, že všetky vane Lenka naša spoločnosť dodáva so špeciálne spevneným okrajom tak, aby si ho mohol klient skrátiť bez straty záruky priamo u seba doma. Úprava je jednoduchá a rýchla, netreba pritom žiadne extra náradie. „Lenky“ možno skrátiť na dĺžku pílením kratšej strany (700, 750 a 800 mm), kde nie je prepad, a to až o 60 mm. Súčasťou balenia vaní je sifón a montážna sada.

 

Záruka, jednoduché čistenie, pohodlný kúpeľ

 

Aj na takto upravenú vaňu sa plnohodnotne vzťahuje záruka 5 + 5 rokov, nie je oslabená jej garantovaná nosnosť 500 kg a inštalácia je rovnako jednoduchá ako pri štandardnej vani. Vaňa na mieru má aj ďalšie benefity. Estetický výsledok sme už spomenuli. Pridajme k nemu jednoduchú údržbu počas celého času používania a z hygienického pohľadu je dôležité zdôrazniť, že sanitárny povrch sa vyznačuje schopnosťou zabrániť usadzovaniu baktérií a kvasiniek.

 

Séria vaní Lenka patrí k najpriestrannejším modelom (dĺžka 1500, 1600, 1700 a 1800 mm), ktoré naša spoločnosť ponúka. Sú určené na pohodlný a dlhý kúpeľ s relaxačnými účinkami. Tento efekt podčiarkuje aj hĺbka vane a použitý materiál, ktorý udržiava vodu dlhodobo teplú. Široké okraje vytvárajú priestor pre umiestnenie sprchovacích gélov a šampónov či inej dekorácie. Možnosť úpravy na mieru a tiež možnosť dodávky zásteny na vaňu na mieru tieto danosti ešte viac vyzdvihuje.